...

Ozon NOW!
Oczyścimy każdą atmosferę

Coś wisi w powietrzu?
Mamy na to sposób: ozonowanie i dezynfekcja pomieszczeń Gliwice.

Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń Gliwice

Czym zajmuje się Ozon NOW?

zadzwoń do ozon now!
OZON-NOW

Zadzwoń. Przyjedziemy i zdezynfekujemy Twoje wnętrza. Naturalnie!

Prowadzenie skutecznej dezynfekcji jest niezwykle ważne dla bezpieczeństwa, ale i komfortu pracy. Doskonałym wyborem jest ozonowanie, które stosuje się w domach prywatnych, firmach czy zakładach pracy. Dzięki niemu można czuć się bezpiecznie, wszak zapewnia ono czyste powietrze. Warto rzecz jasna wybrać dobrego usługodawcę, który przeprowadzi ten proces skutecznie i na najwyższym poziomie.

zadzwon do ozon 2
O NAS

Ozon NOW - profesjonalne ozonowanie Gliwice!

Najlepsi specjaliści do dyspozycji naszych Klientów. Ozonowanie firmy, mieszkania, biura wykonują tylko najlepsi fachowcy, którzy posiadają dużą wiedzę i doświadczenie. Zapewniamy, iż jakość naszych usług spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze działania kierujemy na jeden cel, by pomóc swoim klientom pozbyć się problemów związanych z zanieczyszczeniami, wirusami, bakteriami czy grzybami.

POSTAW NA OZON-NOW:

ZAINTERESOWANY? NASZA OFERTA

Ozonowanie pomieszczeń Gliwice - wybierz skuteczną usługę

Odkażanie, Oczyszczanie, Ozonowanie

STOP wirusom, bakteriom i alergenom.
TAK dla czystego i zdrowego powietrza.

Bezpieczeństwo i odpowiedni poziom higieny w miejscu pracy, domu czy miejscu publicznym ma niezwykle duże znaczenie. Doskonałym wyborem dezynfekcji jest ozonowanie. Ozon ma silne właściwości sterylizujące, dzięki czemu niszczy drobnoustroje, wirusy, bakterie i grzyby. Czas dowiedzieć się na ten temat więcej i zdecydować się na taką usługę.

Ozonowanie pomieszczeń w Gliwice - jakość przez wielkie "J"

Wiele osób zastanawia się, czy ozonowanie pomieszczeń Gliwice to dobry wybór. Oczywiście w tym przypadku odpowiedź może być tylko jedna i brzmi: „tak”. Ten zabieg sprawia, że można skutecznie pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, choćby papierosów, ale zapewnia też doskonałą dezynfekcję pomieszczenia oraz znajdującego się w nim wyposażenia. Do tego eliminuje grzyby, pleśń, które są niezwykle szkodliwe i zapobiega przy tym wilgoci. Warto tutaj zdecydować się na ozonowanie pomieszczeń w Gliwicach. Profesjonalne usługi, najlepsza jakość pracy i doświadczenie gwarantują Państwa zadowolenie. Ozonowanie jest bardzo prostym procesem. Jak wiecie tlen jest składnikiem powietrza, który służy do oddychania, ale wchodzi też w skład związków organicznych, wśród których możemy wymienić choćby białka czy węglowodany. Cząsteczka tlenu składa się z dwóch atomów O2 i jest stabilna. Czym jest więc ozon? Cóż to nic innego jak cząsteczka tlenu, która złożona jest z trzech atomów, a więc O3. Trzeci atom ma skłonność odłączania się i może wchodzić w reakcje z innymi związkami. Dzięki temu, że ozon jest bardzo reaktywny dochodzi do rozbicia jednych substancji i tworzenia innych. I właśnie dzięki temu ozonowanie to naprawdę skuteczny sposób dezynfekcji oraz neutralizacji zapachów. Jednak musicie wiedzieć, że ozonowanie pomieszczeń musi być przeprowadzone przez profesjonalną firmę. Gliwice są miastem, gdzie taką znajdziecie. Tutaj pamiętajcie, że dzięki temu, iż wykonamy dla Was ozonowanie zadbamy o bezpieczeństwo, zaś cały proces będzie rzeczowy i profesjonalny.

Co można zyskać decydując się na ozonowanie?

Jak wiecie ozonowanie jest przydatne, a często wręcz niezbędne. Decydując się na nie możecie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu i zadbać o higienę w pomieszczeniach. Ozon ma umiejętność rozbijania cząsteczek substancji odpowiedzialnych za nieprzyjemne zapachy, wśród których możemy wymienić kwas masłowy, chemikalia czy stęchliznę. Może być więc przeprowadzany w mieszkaniach, kamienicach i to zarówno po lokatorach, którzy palili, ale też zbieraczach. Można wykonać go po remoncie, aby szybciej pozbyć się zapachu farby czy lakieru. Ozonowanie ma zastosowanie także po pożarach czy zalaniu mieszkania. Kolejną zaletą ozonowania pomieszczeń jest fakt, że niszczy drobnoustroje. Zasadniczo można pokusić się o stwierdzenie, że ozon zachowuje się jak powietrze i dociera do tych samych miejsc, do których dociera powietrze. A dzięki temu niszczy bakterie czy drobnoustroje w zakamarkach, szczelinach, a także szufladach. Ozonowanie stosuje się w domach, firmach, obiektach użytku publicznego, a także szpitalach. Każdy wie, że szczególnie w budynkach starych często odczuwalny jest nieprzyjemny zapach spowodowany zawilgoceniem czy też zagrzybieniem. O ile do uciążliwego zapachu można się przyzwyczaić, to należy zdawać sobie sprawę, że pleśń wytwarza toksyny, które mogą powodować problemy zdrowotne i to nie tylko alergie, ale mogą też nasilać objawy astmy i co gorsza przyczyniać się do powstawania nowotworów. Mieszkając w takich warunkach niestety nie można oczekiwać, iż leczenie będzie skuteczne. W przypadku astmy czy alergii wiele objawów ustępuje zaraz po wykonaniu ozonowania. Na tym jednak zalety ozonowania się nie kończą, bo dzięki temu, że ozon dociera do najmniejszych szczelin, eliminuje też mole czy roztocza. Stosując odpowiednie stężenie ozonu można też pozbyć się mrówek, pcheł, a nawet karaluchów. Warto tutaj zdecydować się na usługi firmy zajmującej się ozonowaniem pomieszczeń w Gliwicach i okolicznych miejscowościach.

Jak wygląda proces ozonowania?

Ozonowanie pomieszczeń musi być wykonane przez profesjonalistów. Tylko wtedy można liczyć na największą efektywność pracy. Specjaliści dobiorą właściwe stężenie ozonu i przeprowadzą cały proces w pełni skutecznie. Na początku trzeba zabezpieczyć wszystkie przedmioty bądź też je wynieść. W kolejnym etapie należy uszczelnić pomieszczenie. Trzeba zdawać sobie sprawę, że ozon jest gazem trującym i może docierać do kolejnych pomieszczeń. Należy więc dokonać takich zabezpieczeń, aby nie przedostawał się do innych pomieszczeń. Dlaczego należy dokonać uszczelnień wszystkich szpar, czy otworów. W kolejnym etapie profesjonaliści uruchomią generator. W ozonatorze pod wpływem promieniowania UV oraz wyładowań elektrycznych część tlenu rozpada się na pojedyncze atomy i przyłącza do tych sparowanych. W ten sposób powstają trójatomowe cząsteczki tlenu, czyli ozonu, który jest cięższy od powietrza. Generator musi być więc ustawiony wyżej, gdyż dzięki temu ozon opadając szybciej wypełni pomieszczenie i usunie nieprzyjemne zapachy, czy szkodliwe substancje. Jeżeli szukacie profesjonalnej firmy zajmującej się ozonowaniem, to wybierzcie firmę oferującą usługi ozonowania pomieszczeń z Gliwic.

Ile czasu trwa proces ozonowania?

Ozonowanie pomieszczeń trwa zazwyczaj kilka godzin. Cząsteczki ozonu w tym czasie docierają do trudno dostępnych miejsc i zakamarków. Usuwają wtedy nieprzyjemne zapachy i szkodliwe substancje. Po wyłączeniu generatora ponownie ozon zmienia swoją strukturę i zamienia się w tlen, zaś jego poziom samoistnie obniża się. Po około 30 minutach jego stężenie jest już na tyle małe, że pracownicy, oczywiście odpowiednio zabezpieczeni strojem ochronnym, mogą wejść do pomieszczenia i je wywietrzyć. Oczywiście trzeba też po całym procesie sprawdzić stężenie ozonu. Tutaj musicie wiedzieć, że nawet po wywietrzeniu pomieszczenia przez kilka dni może utrzymywać się dosyć charakterystyczny zapach, który często określany jest mianem zapachu jak po burzy.

Jak często trzeba wykonywać ozonowanie pomieszczeń?

Ozonowanie pomieszczeń w Gliwicach to usługa, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Zapewnia bezpieczeństwo, ale wpływa też na komfort przebywania w pomieszczeniach. Jeżeli zastanawiacie się, jak często trzeba przeprowadzać ozonowanie, to w tej sprawie najlepiej poradzić się specjalistów. Warto wiedzieć, że aby pozbyć się zapachu papierosów wystarczy zazwyczaj jedno ozonowanie. Podobnie rzecz wygląda, gdy chcecie się pozbyć zapachu farb po remoncie. Zdecydowanie inaczej sytuacja wygląda, jeżeli mieszkanie wcześniej zostało zalane, czy też doszło w nim do pożaru. W takim przypadku trzeba czasami zdecydować się na kilka zabiegów, by osiągnąć optymalny efekt. Regularny proces ozonowania zapewnia bezpieczeństwo i higienę w pracy i w każdym zakładzie powinien być przeprowadzany regularnie. kolejną zaletą ozonowania jest fakt, iż cena jest relatywnie niska, a wybierając profesjonalną firmę świadczącą usługi ozonowania pomieszczeń z Gliwic w niskiej cenie można zyskać najwyższą jakość usług.

Czy ozonowanie jest skuteczne?

Ozonowanie pomieszczeń wykonane przez firmę z Gliwic jest naprawdę skuteczne i pozwala zapewnić maksymalny poziom higieny. Można pokusić się o stwierdzenie, że skuteczność ozonowania szacuje się na ponad 99%. Oczywiście skuteczność zależy od firmy, która dokonuje dezynfekcji pomieszczeń. Specjaliści potrafią dobrać odpowiedni poziom ozonu i dzięki temu uzyskać optymalny efekt. Dodatkowo musicie jeszcze wiedzieć, że ozonowanie eliminuje drobnoustroje, ale nie zapobiega ich ponownemu wtargnięciu. Dlatego też warto przeprowadzać ozonowanie pomieszczeń regularnie, co biorąc pod uwagę niskie koszty jest naprawdę opłacalne. Wiele osób zastanawia się, czy warto przeprowadzać ozonowanie pomieszczeń samodzielnie i zakupić generator ozonu. W żadnym wypadku nie należy tego robić, gdyż ozonowanie musi być wykonane przez profesjonalistów, gdyż ozon sam w sobie jest niebezpieczny. Z tego też powodu nie można podejmować się takich prac samodzielnie. Należy postawić na firmę oferującą ozonowanie pomieszczeń w Gliwicach.

Ozonowanie pomieszczeń Gliwice - najwyższa jakość usług w korzystnej cenie

Oferujemy dezynfekcję, odgrzybianie i ozonowanie pomieszczeń Gliwice w jednym. Nasze usługi wykonujemy na terenie Gliwic i okolic, a także całego województwa śląskiego. Szybko i efektywnie usuniemy brzydki zapach, wilgoć oraz oczywiście grzyb. Zaletą naszych usług jest fakt, że możemy ozonować nawet 3000 m2 w ciągu jednej godziny. Potwierdzeniem naszych umiejętności, wiedzy oraz jakości usług są opinie naszych zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z usługi ozonowania pomieszczeń w Gliwicach. Mogą Państwo zdecydować się na ozonowanie biura w Gliwicach. Dzięki temu zostanie usunięty nieprzyjemny zapach, ale i szkodliwe bakterie czy grzyby. W odpowiednio zdezynfekowanym pomieszczeniu praca jest bezpieczniejsza, ale też zwyczajnie przyjemniejsza, gdyż nie dochodzi do pojawiania się migren, problemów ze skupieniem, czy też nasilenia objawów astmy, co często ma miejsce jeżeli pomieszczenie jest zanieczyszczone. Oferujemy ozonowanie pomieszczeń na terenie całej aglomeracji śląskiej i do każdego zlecenia podchodzimy z największym zaangażowaniem. Dzięki temu mogą Państwo zyskać naprawdę czyste pomieszczenia. Zajmujemy się ozonowaniem pomieszczeń firmowych, gabinetów, mieszkań prywatnych czy miejsc użytku publicznego i to niezależnie od ich wielkości. Ozonowanie pomieszczeń Gliwice jest niewątpliwie niezwykle skutecznym sposobem dezynfekcji, dlatego też warto się na nie zdecydować również w mieszkaniu. 

Ozonowanie pomieszczeń Gliwice - jakość pracy kluczem do sukcesu

Ozonowanie sprawdzi się także, gdy doszło do zalania wodą mieszkania czy też biura. Zawilgocenie ścian czy podłóg sprawia, iż może pojawić się pleśń, która jest niezwykle szkodliwa dla całego układu oddechowego. Dlatego też dla bezpieczeństwa i po to, aby pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, warto zdecydować się na ozonowanie pomieszczeń. Ten proces sprawi, iż pozbędziecie się przykrych zapachów, nawet w starych archiwach czy bibliotece. Sam proces ozonowania musi być przeprowadzony przez profesjonalistów. Ozonowanie jest procesem tak skutecznym, że wykonuje się je także w szpitalach. To obowiązkowy wybór dla alergików, gdyż ozonowanie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, w tym również roztocza, czy pyłki. Zajmujemy się kompleksową usługą ozonowania pomieszczeń w Gliwicach i okolicach. Wykonujemy usługę ozonowania w małych i dużych pomieszczeniach. Dysponujemy najlepszym sprzętem i zapewniamy najwyższą efektywność. Dzięki naszym usługom możecie zyskać czyste mieszkanie, czystą piwnicę, nawet po pożarze czy zalaniu, ale ozonowanie oczyszcza również klimatyzację, usuwa grzyby i alergeny, zaś jego skuteczność ocenia się na ponad 99%. Wykorzystuje się je jako element sprzątania po zmarłych.

Ozonowanie pomieszczeń w Gliwicach - idealny wybór dla firm i osób prywatnych

Ozonowanie to najlepsza metoda dezynfekcyjna. Doskonałym wyborem jest ozonowanie firmy, które może odbywać się nawet, gdy prowadzicie ją w swoim domu. Dzięki niemu pozbędziecie się bakterii czy innych alergenów bądź roztoczy, ale też brzydkich zapachów. Co ważne ozon ich nie maskuje, lecz rzeczywiście je usuwa. Ozonowanie mieszkania to także świetna opcja dla wymagających. Można ją wykonywać regularnie i dzięki temu zapewni się w domu największy poziom higieny. W dużych biurach także należy wykonać ozonowanie, gdyż w ten sposób chroni się pracowników przed drobnoustrojami, alergenami bakteriami czy nieprzyjemnymi zapachami, a do tego wszystkiego można uchronić pracowników przed gryzoniami, molami, karaluchami czy nawet komarami. Już wiecie jak wygląda sam proces ozonowania pomieszczeń, jednak powinniście też wiedzieć, że przed pracą pracownicy diagnozują każdy przypadek indywidualnie. Na podstawie wysnutych wniosków i dokładnej analizy podejmują właściwą dezynfekcję pomieszczeń, która jest tak skuteczna. Decydując się na ozonowanie pomieszczeń nie trzeba powierzchni czyścić chlorem czy innymi środkami odkażającymi. To świetna opcja dla każdego, kto ceni bezpieczeństwo w pracy i zwraca uwagę na efektywność prac.

Ozonowanie pomieszczeń w Gliwicach - jak często należy je wykonywać?

Ozonowanie należy wykonywać regularnie, jeżeli prowadzicie biuro. Dzięki temu pozbędziecie się nie tylko nieprzyjemnych zapachów, ale też groźnych bakterii czy mikroorganizmów. W przypadku mieszkań ozonowanie może być wykonane jednorazowo, np. po remoncie, natomiast systematycznie jeżeli chcecie pozbyć się wilgoci czy zapachu spalenizny po pożarze. Jeżeli chcecie pozbyć się dymu nikotynowego, to ozonowanie pomieszczeń Gliwice także powinno być przeprowadzane regularnie.

Ozon NOW!

Dlaczego warto skorzystać usługi ozonowanie pomieszczeń Gliwice?

Robimy czyste powietrze.
Profesjonalne ozonowanie wnętrz – w domu, w biurze i gdzie zechcesz. Działamy na terenie całego Śląska.

Wiedza i doświadczenie, a także skuteczność działania

Posiadamy duże doświadczenie, które zdobywaliśmy przez wiele lat. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, a także skuteczne działanie, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci.

Najlepsze urządzenia i tylko profesjonalne generatory dla bezpieczeństwa i skuteczności ozonowania

Ozonowanie przeprowadzają najlepsi specjaliści, ale tutaj muszą Państwo wiedzieć, że podczas prac korzystamy tylko i wyłącznie z najnowocześniejszych urządzeń do produkcji ozonu.

Terminowość i przyjazne ceny

Gwarantujemy ponadto terminowość wykonywanych zleceń oraz przyjazne ceny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Darmowa wycena

Najlepsi specjaliści do
dyspozycji naszych klientów

Ozonowanie pomieszczeń Gliwice – firmy, mieszkania, biura wykonują tylko najlepsi fachowcy, którzy posiadają dużą wiedzę i doświadczenie. Zapewniamy, iż jakość naszych usług spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Nasze działania kierujemy na jeden cel, by pomóc swoim klientom pozbyć się problemów związanych z zanieczyszczeniami, wirusami, bakteriami czy grzybami. 

Pracujemy 7 dni w tygodniu

Numer telefonu
+48 571 804 899

E-mail kontaktowy
kontakt@ozon-now.pl

postaw na skuteczną dezynfekcję
Umów się na ozonowanie!
Call Now Button