...

Opinie

Opinie naszych klientów - Ozon NOW

Zobacz, co mówią nasi Klienci! - Sprawdź opinie

Dla Ozon NOW najważniejsza jest Wasza satysfakcja. Chcielibyśmy podzielić się opiniami naszych Klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Dzięki Wam możemy nieustannie doskonalić nasze działania i spełniać Wasze oczekiwania.

40 opinii / ocena 5 ★

5/5
Miałam dzisiaj (nie)przyjemność korzystania z usług w.w. firmy. Nieprzyjemność, ponieważ niestety chodziło o grzyba, który sterroryzował mój pokój, ale przyjemność i to jakże wielka, ponieważ ekipa, która przyjechała odratować mój mały kącik była naprawdę przecudowna! Panowie przemili, uśmiechnięci, zabawni, wszystko dokładnie wytłumaczyli/pokazali oraz wykonali swoją pracę najlepiej jak się tylko dało. Zadbali nawet o to żeby było ciuchutko, bo za ścianą spało dziecko🥹 Naprawdę nigdy nie byłam tak zadowolona z jakichkolwiek innych fachowców, bo na tak życzliwych i serdecznych ludzi i wykonujących swoją pracę tak starannie, sumiennie i z taką dokładnością ciężko trafić. Z całym serduszkiem polecam!!! Dodam jeszcze, że w życiu z żadną firmą nie uzyskałam tak szybkiego kontaktu jak z tą, dosłownie 5 minut po wysłaniu zapytania o wycenę już dostałam telefon pomimo późnej pory i to w sobotę, a już 3 dni później Panowie byli u mnie, coś pięknego!


Natalia Pyrk
5/5
Z całego serducha polecam tę firmę. Fantastyczny kontakt na każdym etapie, doradztwo i zrozumienie klienta na najwyższym poziomie. A co najważniejsze ozonowanie przyniosło oczekiwane skutki. Polecam i pozdrawiam całą ekipę!


Małgorzata Oburka
5/5
Bardzo polecam współpracę z tą firmą:) Współpraca zaczęła się od ekspresowego kontaktu z szefem oraz umówieniu dogodnego (szybkiego) terminu. Praca oraz podejście fachowców, którzy przyjechali, były mega profesjonalne. Co rzadkie - dzień później zadzwoniono do mnie z pytaniem, czy jestem zadowolona z efektu oraz czy mam jakieś uwagi (tu firma ma bardzo duży plus!). Podsumowując pracę - grzyb całkiem zniknął, choć myślałam, że nie da się tego zrobić:) no i cena - zapłaciłam tyle, na ile byliśmy umówieni, choć Panowie musieli wykonać więcej pracy. Jeszcze raz bardzo polecam!


Ola Bazan
5/5
Bardzo fachowa usługa, pracownicy mili, szybko i dobre wykonanie, polecam te firmę.


Mariola Skowrońska
5/5
Profesjonalnie wykonane ozonowanie mieszkania, skutecznie i trwale pozbycie problemu nieprzyjemnego zapachu oraz szybko i dogodnie umówiony termin. Polecam


Piotr Klas
5/5
Polecam! Solidna firma, fachowa i profesjonalna obsługa! Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja zlecenia. Dziękujemy za czekoladę 🙂


Anula
5/5
Pozytywne: Profesjonalizm. Pełen profesjonalizm. Szybko kontakt, dogadanie terminu i szybka realizacja zlecenia. Panowie wiedzą co robią. Dokładność i staranność to ich atuty. Polecam 💪💪👏


Przemysław Sznajder
5/5
Polecam! Pełen profesjonalizm, dogodne terminy, fajne ceny, a do tego Panowie są bardzo sympatyczni i co najważniejsze - skuteczni!


Justyna Maciejewska
5/5
Miła obsługa i dobrze zrobiona usługa


Jaro J
5/5
Wszystko, w jak najlepszym porządku, panowie bardzo dobrze i profesjonalnie przygotowani do pracy. Życzylibyśmy sobie częściej współpracy z tak dobrze, sprawnie, solidnie i szybko działającymi firmami 🙂


Łukasz Oleksiewicz
5/5
Serdecznie polecam, bardzo miła i profesjonalna obsługa, ozonowanie załatwione w szybkim terminie i sprawnie😁


Piotrek Wolnik
5/5
Błyskawiczna odpowiedź na zapytanie, a potem szybka realizacja zlecenia w dogodnym terminie. Panowie w parę godzin pozbyli się smrodu spalonej zupy z całego mieszkania. Polecam!


Michał Gołosz
5/5
Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm, Punktualność. Polecam💎💎💎💎💎Świetny kontakt, profesjonalna usługa, cena konkurencyjna.


Krystyna Jankowska
5/5
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm. Polecam! Profesjonalna i szybka reakcja na zgłoszenie, bardzo dobry kontakt. Jestem zadowolona z usług ozonowania lokalu.


Agnieszka Świeboda
5/5
Korzystaliśmy z usług tej firmy po pożarze w części naszego budynku. Panowie wiedzieli jak pomóc - profesjonaliści, polecam.


Łukasz Cichosz (TRUE ELECTRICS)
5/5
Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność. Zdecydowanie polecam! Fachowo, miło i profesjonalnie! 🙂


Bransoletki Bytom
5/5
Sprawnie i profesjonalnie przeprowadzona usługa, oby tak zostało! Polecam! 🙂


Ania Werka
5/5
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość. Bardzo polecam usługi ozonowania. Wszystko było ok - dobry kontakt z wykonawcami.


Szymon Juszczyk
5/5
Skorzystałem i nie żałuję, fachowa obsługa 👌🏻


Jarosław Michaluk
5/5
Polecam! Super profesjonalizm


Tomasz Kardas
5/5
Polecam. Profesjonalne i rzetelnie.


Elżbieta Konieczna
5/5
Szybko, sprawnie i przede wszystkim dokładnie!


Michał Stemplowski
5/5
Serdecznie polecam!!


Dominika Jędraszak
5/5
Profesjonaliści! Współpraca z Wami to przyjemność!


Katarzyna Mitka
Call Now Button