...

Ozonowanie żłobków, przedszkoli i szkół Śląsk

Dezynfekcja przedszkoli, szkół i żłobków - dlaczego jest tak ważne?

W dobie pandemii dbanie o bezpieczeństwo jest szczególnie ważne. Nie wystarczy już tylko prowadzenie dezynfekcji, by pozbyć się bakterii, lecz niezbędne jest przeprowadzenie dezynfekcji, która usunie wirusy. Tutaj doskonale sprawdza się ozonowanie, które należy wykonywać regularnie wszędzie tam, gdzie istnieje duże ryzyko wystąpienia COVID-19.

 

Przedszkola oraz szkoły są szczególnym miejscem, gdzie występują często liczne chorobotwórcze zarazki. Dochodzi do tego, że dzieci mogą wzajemnie się zarażać, a przez to ryzyko chorób staje się jeszcze większe. Dlatego też standardem stało się przeprowadzanie regularnych procesów ozonowania. W ten sposób w znaczący sposób spada ryzyko zagrożeń chorobotwórczymi zarazkami, a więc nie tylko wirusami, lecz także bakteriami, a przy tym dodatkowo redukuje się ilość zarodników grzybów w powietrzu.

ozonowanie szkół i przedszkoli

Ozon Now. Ozonowanie na zawołanie

Zapoznaj się z naszym cennikiem

Ozonowanie szkół

Nikogo nie trzeba przekonywać, że infekcje grzybiczne
są naprawdę trudne do diagnozowania, ale i leczenia.

Często powodują szereg objawów, które są nieswoiste, a przez to trudne do zdiagnozowania. Dzięki ozonowaniu usuwa się grzyby i grzybnie, a także zarodniki. Ozonowanie w szkołach czy przedszkolach trzeba przeprowadzić nie tylko tam, gdzie uczą się czy bawią dzieci, ale także w łazienkach, kuchniach czy szatniach. Trzeba też pamiętać o regularnym przeprowadzaniu ozonowania, które przynosi najlepsze efekty. Ozonowanie jest zalecane przez polskie sanepidy i traktowane jako zabieg w pełni dezynfekcyjny. Ozonując powietrze ozonuje się również przedmioty, a więc meble, klamki, ławki, tablice czy zabawki. Dodatkowo przy procesie ozonowania nie stosuje się żadnych chemikaliów, co nie tylko skraca czas całego procesu, ale i zapewnia bezpieczeństwo. 

Call Now Button