...

Ozonowanie mieszkania Śląsk

Ozonowanie Pomieszczeń Śląsk-min

Co warto wiedzieć?

Wiele osób zmaga się z problemem grzyba czy pleśni w domu. Rzeczywiście ten problem jest bardzo uciążliwy, ale i niebezpieczny. Grzyb czy pleśń zwiększa ryzyko chorób układu oddechowego. Powoduje bakteryjne zapalenie płuc, ale i nasila objawy alergii czy astmy oskrzelowej. Niestety pozbycie się tego problemu wcale nie jest łatwe i często podejmowane próby nie przynoszą właściwych efektów. Dlatego warto zdecydować się na ozonowanie mieszkania, które pozwala w realny sposób pozbyć się grzyba czy pleśni.

 

Oczywiście należy również pamiętać, że ozonowanie mieszkania zapewnia sterylizację, dlatego też profilaktycznie należy wykonywać ją w łazienkach, kuchniach, czy pomieszczeniach, gdzie występują dywany, wykładziny czy zasłony. W ten sposób można zniszczyć alergeny. Ozon gazowy nie tylko niszczy roztocza, ale neutralizuje produkty ich przemiany materii. W ten sposób zyskuje się pomieszczenie czyste. Warto zdawać sobie sprawę, że wszędzie tam, gdzie żyją zwierzęta, szczególnie koty ozonowanie należy przeprowadzać częściej. Białko występujące w kocim moczu jest niezwykle silnym, ale i szkodliwym alergenem.

 

Ozonowanie również w tym przypadku jest bardzo skuteczne, gdyż ozon spala białko obecne w moczu. Na tym zalety ozonowania mieszkania się nie kończą. Wiele osób niestety nie zdaje sobie sprawy, że w ich domach czy mieszkaniach występują silne alergeny chemiczne. Wszędzie tam, gdzie znajdują się meble z płyt wiórowych, plastikowe panele, a ściany pomalowane są zwykłymi farbami dochodzi do wydzielania aldehydów i ftalanów. Te środki są bardzo szkodliwe. Na szczęście takie alergeny chemiczne są usuwane przez ozon, który je utlenia, a więc spala.

Ozon Now. Ozonowanie na zawołanie

Zapoznaj się z naszym cennikiem

Ozonowanie Mieszkania

Pogarszający się stan środowiska niewątpliwie
wpływa na życie codzienne.

Powietrze, którym oddychamy jest skażone chemikaliami czy pyłami. Niestety okazuje się, że jakość powietrza w mieszkaniach czy domach wcale nie jest lepsza, dlatego ozonowanie mieszkania w przypadku stosowania wentylacji grawitacyjnej należy przeprowadzać regularnie. Dzięki niemu powietrze staje się wolne od zarazków i chemikaliów. Ozon doskonale reaguje ze związkami aromatycznymi i niweluje ich zapach. Dlatego mieszkanie palaczy dzięki ozonowaniu nie będzie już przesiąknięte zapachem papierosów. Stosując systematyczne ozonowanie polepsza się nie tylko jakość powietrza, ale też wszystkim mieszkańcom lepiej się oddycha, poprawia się koncentracja, a często również migrena ustępuje. 

Call Now Button