...

Zamgławianie i Ozonowanie – dezynsekcja owadów (tępienie) Śląsk

Zamgławianie i Ozonowanie - Dezynsekcja owadów

Owady bywają bardzo uciążliwe, zwłaszcza wiosną i latem, dlatego warto zdecydować się na usługę jaką jest ozonowanie. Dezynsekcja owadów przy użyciu tej metody jest skuteczna. W ten sposób można pozbyć się chociażby mrówek, pluskiew czy pcheł z otoczenia. Warto wiedzieć, że dzięki ozonowaniu można wyeliminować z wnętrza domu, mieszkania czy lokalu owady latające takie jak: muchy, komary, osy, szerszenie, mole czy też kleszcze. Ponadto ozonowanie zwalcza także owady biegające, wśród których można wymienić: pająki, karaczany, prusaki, wszy, roztocza, obrzeżki, mrówki faraona i wiele innych. Dzięki takiemu odkażaniu eliminuje się także larwy, czyli owady pełzające. Można zatem powiedzieć, że można zwalczać owady na każdym etapie rozwoju.

Dezynsekcja

Ozon Now. Ozonowanie na zawołanie

Zapoznaj się z naszym cennikiem

ozonowanie - dezynsekcja

Ozonowanie i dezynsekcja owadów - dla kogo przeznaczona jest ta usługa?

Jeśli borykasz się z insektami w swoim domu, których trudno jest Ci się pozbyć, to jedynym słusznym rozwiązaniem jest dezynsekcja, a dokładnie ozonowanie. Odpowiednie stężenie ozonu niszczy je i gwarantuje, że zostaną wytępione co do jednej sztuki. Jak wiadomo owady mnożą się w bardzo szybkim tempie, dlatego tak ważne jest, by metoda ich likwidacji gwarantowała skuteczność. Ozonowanie polecane jest dla schronisk dla zwierząt, przychodni weterynaryjnych, szpitali czy miejsc użytku publicznego. Wszędzie tam, gdzie panują warunki podwyższonej wilgotności lub nie są zachowane odpowiednie standardy higieniczne mogą pojawić się insekty. Przed wykonaniem ozonowania konieczna jest ewakuacja ludzi i zwierząt, bo ozon w takim stężeniu jest szkodliwy dla zdrowia. Ekipa dezynsekcyjna wyposażona jest w odpowiednie stroje, okulary i maski, które zapewniają im bezpieczeństwo wykonywania tej ważnej pracy. Ozonowanie nie jest jedyną metodą walki z insektami i może być metodą uzupełniającą dla oprysku, żelowania czy zamgławiania ULV.

Co gwarantuje dezynsekcja pomieszczeń poprzez ozonowanie?

Dzięki ozonowaniu i użyciu odpowiedniego stężenia ozonu przygotowanego w generatorze ozonu można pozbyć się wszystkich owadów z domu. Zyskuje się przede wszystkim przestrzeń wolną nie tylko od alergenów, wirusów, bakterii i grzybów, ale i insektów. Co więcej, ozon trafia w każdy zakamarek pokoju, nie ma zatem obaw o to, że owady zdołają się schować pod listwami czy w innych newralgicznych miejscach. Nawet mała szczelina umożliwi dostanie się do niej ozonu i neutralizację zagrożenia. Trzeba pamiętać, że przy zastosowaniu ozonu do dezynsekcji samo pomieszczenie powinno być dokładnie zamknięte, tak by ozon nie przedostawał się do sąsiednich przestrzeni czy też na zewnątrz. Zachowanie przepisów BHP jest bardzo ważne i o tym pamięta profesjonalna firma zajmująca się ozonowaniem. Po zakończeniu ozonowania, które może trwać kilka godzin, konieczne jest dokładne wywietrzenie pomieszczeń.
Dezynsekcja poprzez ozonowanie może być skuteczna, a także stosunkowo szybka. Nie trzeba mozolnego powtarzania prac dezynsekcyjnych związanych z cyklem życia owadów. Warto skontaktować się ze specjalistami w zakresie ozonowania i zamówić skuteczną usługę.

Call Now Button