...

Dezynfekcja sklepów Śląsk

Dezynfekcja sklepów małych i wielko-powierzchniowych ozonem Śląsk

Ozonowanie pomieszczeń jest zalecane przez stacje sanitarno-epidemiologiczne. Wszędzie tam, gdzie występuje duże natężenie ruchu ryzyko zakażeń jest znacznie większe. Dlatego ozonowanie sklepów wielkopowierzchniowych jest zgodne z opinią Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny.

 

Przeprowadzenie ozonowania jest wręcz niezbędne jeżeli w danym miejscu przebywały osoby zarażone COVID-19. W ten sposób uzyskuje się efekt doraźny i niweluje się maksymalnie ryzyko zarażenia innych osób. Ozon zapewnia silne właściwości utleniające, a dzięki temu jest niezwykle skuteczny. Jednak trzeba pamiętać, że może spowodować uszkodzenie elementów wyposażenia pomieszczeń. Dotyczy to materiałów, które mają w swoim składzie gumę. Przed zabiegiem ozonowania należy je usunąć

Ozon Now. Ozonowanie na zawołanie

Zapoznaj się z naszym cennikiem

Oczywiście ozonowanie musi być przeprowadzone w sposób należyty

 Trzeba też usunąć rośliny. Podjęcie właściwych działań zapobiega rozwojowi COVID-19. Trzeba przy tym pamiętać, że duże znaczenie ma fakt, iż ozonowanie zapewnia też skuteczne usunięcie bakterii i roztoczy. O ile stosowanie takiego procesu dezynfekcji wydaje się oczywiste w sklepach wielkopowierzchniowych, tak wiele osób zastanawia się, czy aby na pewno to dobry wybór w małych sklepach czy sklepikach. Tutaj odpowiedź rzecz jasna jest twierdząca, gdyż każdy powinien wiedzieć, że ryzyko zarażenia na małej powierzchni jest większe.

 

Dodatkowo prawdopodobieństwo zakażeń bakteryjnych także na małych powierzchniach występuje, stąd też należy podjąć takie działania, które rzeczywiście przyniosą oczekiwany efekt i na pewno w te działania wpisuje się właśnie proces ozonowania.     

Call Now Button