...

O nas

Założyciele Ozon-NOW
Robimy czyste powietrze

A także skuteczność działania

Znajdujemy problem, następnie go rozwiązujemy, zapewniając efektywność i najwyższą jakość usług. Swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych, a także firm czy jednostek samorządowych. Wszędzie tam, gdzie konieczna jest dyskrecja także ją zapewniamy. Ozonowanie to nasza misja. Niesiemy pomoc, a dzięki swojej wiedzy i fachowemu podejściu osiągamy najlepsze rezultaty. 

Ozon NOW to specjaliści

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy firmą, która działa na rynku nieprzerwanie od lat. Posiadamy duże doświadczenie, które zdobywaliśmy przez wiele lat. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, a także skuteczne działanie, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytym zaangażowaniem oferując naszym klientom to, co najlepsze.

Ozon NOW!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Robimy czyste powietrze.Profesjonalne ozonowanie wnętrz – w domu, w biurze i gdzie zechcesz. Działamy na terenie całego Śląska – Ruda Śląska, Katowice, Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Rybnik, Będzin…

Wiedza i doświadczenie, a także skuteczność działania

Posiadamy duże doświadczenie, które zdobywaliśmy przez wiele lat. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, a także skuteczne działanie, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci.

Terminowość i przyjazne ceny

Gwarantujemy ponadto terminowość wykonywanych zleceń oraz przyjazne ceny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Najlepsze urządzenia i tylko profesjonalne generatory dla bezpieczeństwa i skuteczności ozonowania

Ozonowanie przeprowadzają najlepsi specjaliści, ale tutaj muszą Państwo wiedzieć, że podczas prac korzystamy tylko i wyłącznie z najnowocześniejszych urządzeń do produkcji ozonu.

Sprawdź dlaczego Ozon NOW

Co mówią nasi klienci?

  • Błtskawiczna odpowiedź na zapytanie, a potem szybka realizacja zlecenia w dogodnym terminie. Panowie w parę godzin pozbyli się smrodu spalonej zupy z całego mieszkania. Polecam!
  • Polecam! Profesjonalna i szybka reakcja na zgłoszenie, bardzo dobry kontakt. Jestem zadowolona z usług ozonowania lokalu.
  • Korzystaliśmy z usług tej firmy po pożarze w części naszego budynku. Panowie wiedzieli jak pomóc - profesjonaliści, polecam.
  • Wszystko, w jak najlepszym porządku, panowie bardzo dobrze i profesjonalnie przygotowani do pracy. Życzylibyśmy sobie częściej współpracy z tak dobrze, sprawnie, solidnie i szybko działającymi firmami 🙂
  • Pełen profesjonalizm, bezproblemowy kontakt z firmą i szybka realizacja 😉 polecam z czystym sumieniem 😉
Call Now Button