...

O nas

Założyciele Ozon-NOW
Robimy czyste powietrze

A także skuteczność działania

Znajdujemy problem, następnie go rozwiązujemy, zapewniając efektywność i najwyższą jakość usług. Swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych, a także firm czy jednostek samorządowych. Wszędzie tam, gdzie konieczna jest dyskrecja także ją zapewniamy. Ozonowanie to nasza misja. Niesiemy pomoc, a dzięki swojej wiedzy i fachowemu podejściu osiągamy najlepsze rezultaty. 

Ozon NOW to specjaliści

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy firmą, która działa na rynku nieprzerwanie od lat. Posiadamy duże doświadczenie, które zdobywaliśmy przez wiele lat. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, a także skuteczne działanie, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytym zaangażowaniem oferując naszym klientom to, co najlepsze.

Ozon NOW!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Robimy czyste powietrze.Profesjonalne ozonowanie wnętrz – w domu, w biurze i gdzie zechcesz. Działamy na terenie całego Śląska – Ruda Śląska, Katowice, Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Rybnik, Będzin…

Wiedza i doświadczenie, a także skuteczność działania

Posiadamy duże doświadczenie, które zdobywaliśmy przez wiele lat. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, a także skuteczne działanie, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci.

Terminowość i przyjazne ceny

Gwarantujemy ponadto terminowość wykonywanych zleceń oraz przyjazne ceny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Najlepsze urządzenia i tylko profesjonalne generatory dla bezpieczeństwa i skuteczności ozonowania

Ozonowanie przeprowadzają najlepsi specjaliści, ale tutaj muszą Państwo wiedzieć, że podczas prac korzystamy tylko i wyłącznie z najnowocześniejszych urządzeń do produkcji ozonu.

Sprawdź dlaczego Ozon NOW

Co mówią nasi klienci?

  • Bardzo polecam współpracę z tą firmą:) Współpraca zaczęła się od ekspresowego kontaktu z szefem oraz umówieniu dogodnego (szybkiego) terminu. Praca oraz podejście fachowców, którzy przyjechali, były mega profesjonalne. Co rzadkie - dzień później zadzwoniono do mnie z pytaniem, czy jestem zadowolona z efektu oraz czy mam jakieś uwagi (tu firma ma bardzo duży plus!). Podsumowując pracę - grzyb całkiem zniknął, choć myślałam, że nie da się tego zrobić:) no i cena - zapłaciłam tyle, na ile byliśmy umówieni, choć Panowie musieli wykonać więcej pracy. Jeszcze raz bardzo polecam!
  • Polecam! Pełen profesjonalizm, dogodne terminy, fajne ceny, a do tego Panowie są bardzo sympatyczni i co najważniejsze - skuteczni!
  • Pełen profesjonalizm. Szybko kontakt, dogadanie terminu i szybka realizacja zlecenia. Panowie wiedzą co robią. Dokładność i staranność to ich atuty. Polecam 💪💪👏
  • Serdecznie polecam, bardzo miła i profesjonalna obsługa, ozonowanie załatwione w szybkim terminie i sprawnie😁
  • Polecam💎💎💎💎💎Świetny kontakt, profesjonalna usługa, cena konkurencyjna.
Call Now Button