...

O nas

Robimy czyste powietrze

A także skuteczność działania

Znajdujemy problem, następnie go rozwiązujemy, zapewniając efektywność i najwyższą jakość usług. Swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych, a także firm czy jednostek samorządowych. Wszędzie tam, gdzie konieczna jest dyskrecja także ją zapewniamy. Ozonowanie to nasza misja. Niesiemy pomoc, a dzięki swojej wiedzy i fachowemu podejściu osiągamy najlepsze rezultaty. 

Ozon NOW to specjaliści

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy firmą, która działa na rynku nieprzerwanie od lat. Posiadamy duże doświadczenie, które zdobywaliśmy przez wiele lat. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, a także skuteczne działanie, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytym zaangażowaniem oferując naszym klientom to, co najlepsze.

Ozon NOW!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Robimy czyste powietrze.Profesjonalne ozonowanie wnętrz – w domu, w biurze i gdzie zechcesz. Działamy na terenie całego Śląska – Ruda Śląska, Katowice, Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Rybnik, Będzin…

Wiedza i doświadczenie, a także skuteczność działania

Posiadamy duże doświadczenie, które zdobywaliśmy przez wiele lat. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, a także skuteczne działanie, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci.

Terminowość i przyjazne ceny

Gwarantujemy ponadto terminowość wykonywanych zleceń oraz przyjazne ceny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Najlepsze urządzenia i tylko profesjonalne generatory dla bezpieczeństwa i skuteczności ozonowania

Ozonowanie przeprowadzają najlepsi specjaliści, ale tutaj muszą Państwo wiedzieć, że podczas prac korzystamy tylko i wyłącznie z najnowocześniejszych urządzeń do produkcji ozonu.

Sprawdź dlaczego Ozon NOW

Co mówią nasi klienci?

  • Miałam dzisiaj (nie)przyjemność korzystania z usług w.w. firmy. Nieprzyjemność, ponieważ niestety chodziło o grzyba, który sterroryzował mój pokój, ale przyjemność i to jakże wielka, ponieważ ekipa, która przyjechała odratować mój mały kącik była naprawdę przecudowna! Panowie przemili, uśmiechnięci, zabawni, wszystko dokładnie wytłumaczyli/pokazali oraz wykonali swoją pracę najlepiej jak się tylko dało. Zadbali nawet o to żeby było ciuchutko, bo za ścianą spało dziecko🥹 Naprawdę nigdy nie byłam tak zadowolona z jakichkolwiek innych fachowców, bo na tak życzliwych i serdecznych ludzi i wykonujących swoją pracę tak starannie, sumiennie i z taką dokładnością ciężko trafić. Z całym serduszkiem polecam!!! Dodam jeszcze, że w życiu z żadną firmą nie uzyskałam tak szybkiego kontaktu jak z tą, dosłownie 5 minut po wysłaniu zapytania o wycenę już dostałam telefon pomimo późnej pory i to w sobotę, a już 3 dni później Panowi... Czytaj więcej...
  • Z całego serducha polecam tę firmę. Fantastyczny kontakt na każdym etapie, doradztwo i zrozumienie klienta na najwyższym poziomie. A co najważniejsze ozonowanie przyniosło oczekiwane skutki. Polecam i pozdrawiam całą ekipę !
  • Bardzo fachowa usługa, pracownicy mili, szybko i dobre wykonanie, polecam te firmę.
  • Profesjonalnie wykonane ozonowanie mieszkania, skutecznie i trwale pozbycie problemu nieprzyjemnego zapachu oraz szybko i dogodnie umówiony termin. Polecam
  • Polecam! Solidna firma, fachowa i profesjonalna obsługa! Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja zlecenia. Dziękujemy za czekoladę 🙂
Call Now Button